Вести 2023.

🎄🎉🍀 НОВОГОДИШЊИ ВАШАР 🍀🎉🎄

novogodisni vasar SmallЖелимо да поделимо са вама величанствене тренутке које смо имали привилегију да доживимо на новогодишњем вашару ученика од 1. до 4. разреда у нашој школи.
Желимо да изразимо нашу дубоку захвалност учитељима, родитељима и помоћном особљу који су пружили сву неопходну подршку и омогућили нашим ученицима да се искажу на најбољи могући начин. Без њихове посвећености и љубави према деци, овај вашар не би био могућ.
Невероватно је колико љубави, труда и креативности деца унесу у сваки пројекат. Од сценографије, преко ручних радова, до песама и плаката - сваки детаљ је био покренут са љубављу и поносом.
Наши ученици су нас поново подсетили на величину детињства, на њихову спонтаност, радост и неизмерну жељу да деле са свима своје уметничке и креативне таленте.
За крај, желимо да истакнемо колико смо поносни на све наше ученике и колико вреди она изрека да је учење истинско путовање које заједно проходимо.
🎩 Реализатори:
Учитељице и учитељи матичне школе и продуженог боравка
Остатак фотографија можете видети овде.
novogodisni vasar2 Small
novogodisni vasar3 Small