Најлепши начин да се заврши година!

najbolji nacin da se zavrsi godina2 SmallНакон једног интервјуа о школи и приказа на Дневнику, директора наше школе контактирао је господин Драгослав Сретеновић како би помогао ученицима наше школе.
Захваљујући господину Драгославу Сретеновићу и госпођи Лепосави Борикић Сретеновић из Београда, 220 ученика наше школе ( ученици месеца у 2022. години, корисници социјалне помоћи, треће дете и ученици који раде по ИОП-у) данас је добило новогодишње пакетиће.
Хуманости породице Сретеновић наставиће се и наредне године када ће 100 ученика наше школе сваког месеца добијати бесплатну ужину.
najbolji nacin da se zavrsi godina3 Smallnajbolji nacin da se zavrsi godina4 Smallnajbolji nacin da se zavrsi godina Small