Вести 2023.

Дочек нашег Еразмус тима у Патри

docek u patri SmallЗнате ли какав је осећај кад вас неко угости од срца, кад вам пружи несебично гостопримство о коме желите свима да причате? Тако смо ми били данас дочекани код наших домаћина у Трећој средњој школи за одрасле. Домаћини су нам приредили културно уметнички програм, свирали су на бузукију и певали, а ритам нас је понео, па смо сви заиграли. Дивно је било видети како функционишу као једна велика породица. Сви су опуштени, непосредни и срдачни, у једном тренутку је запевао и заиграо и директор школе,награђен је огромним аплаузом. Наше колегинице Миљана Младеновић и Ана Марковић срдачно су се захвалиле на овако топлој добродошлици.
Срба има где год кренеш, па смо тако у школи затекли и нашег земљака Петра, кошаркашког тренера. Полазници су одушевљени и пуни идеја да се и код нас омогући оваква школа, а ми наставници и наши домаћини већ кујемо нове планове о заједничкој сарадњи.