Вести 2023.

“Пријатељство”

Prijateljstvo 1 SmallВршњачки тим је био веома активан протекле недеље. Предвођен наставницом историје Мајом Нешић био је на висини задатка да Дечју недељу обележе на прави начин.
Тако су у петак 6.10. организовали предавање на тему “Пријатељство”. Радионици су присуствовали ученици 5. и 6. разреда и заједно покушали да дају одговор на питања шта је пријатељство и како га неговати. Презентацију је припремила Александра Петровић 5/2.
У среду 11.10.2023. је
у дворишту школе одржана модна ревија која нас је на тренутак вратила у прошли век. Реализатори су биле ученице Крстић Лана и Миленковић Лена 8/1 уз подршку наставице Бранке Виденовић.
Истог дана су ученици одмерили снаге са наставницима и помоћним особљем школе у фудбалу. Ученици су овог пута однели победу 4-2, а наредни меч, овог пута у кошарци, је већ заказан за следећу недељу.
Остатак фотографија можете видети на нашој ФБ страни!
Prijateljstvo 2 SmallPrijateljstvo 5 Small