Вести 2023.

Еразмус + пројекат по други пут одобрен нашој школи

erazmus log SmallДругу годину за редом наша школа добиће средства из фондова Европске Уније које ће утрошити на унапређење наставе и едукацију наставника. Ове године планира се спровођење КА122- АДУ пројекта намењеног одраслим полазницима који похађају школу у оквиру Друге шансе. Назив пројекта је Зграби другу шансу и промени своју будућност а циљ је да се код полазника повећа мотивација да похађају наставу и да се наставници додатно едукују и оспособе за рад са одраслим полазницима. Наши партнери на пројекту биће Прва средња школа за одрасле из Патре у Грчкој. Део наставника ове школе био нам је у посети у децембру и посматрали су како се настава одвија у образовању одраслих код нас. Носиоци пројекта из наше школе који ће учествовати у спровођењу пројекта и који су радили на пројектној апликацији су наставница српског језика Бранка Виденовић, наставница енглеског Ана Марковић, учитељице Александра Јаћимовић и Виолета Грујић, педагошки асистент Наташа Петровић, предвођени координатором Миљаном Младеновић.