Вести 2023.

🚍 Ученици, библиотеци у походе 🚍

biblioteci u pohode SmallДанас су ученици 2/2, у оквиру своје библиотечке секције, имали изузетно поучан и занимљив излет - посетили су градску библиотеку у Алексинцу. Ова посета била је посебна прилика за њих да се упознају с чарима књига и библиотеке, као и да прошире своје знање и интересовања.
👌🏻 Ученици су с одушевљењем дочекани од стране љубазних библиотекара Синише и Јасмине који су их, још с улаза, срдачно дочекали и представили им се.
🎢 Прво су имали прилику да се упознају са делом библиотеке који је намењен деци, пун разнобојних књига и удобних кутака за читање. Потом, читали су им поучне песме и приче, постављали питалице, обновили правила понашања у библиотеци и провели квалитетно време с њима.
🎭 Ни ми нисмо дошли неспремни, наиме, извели смо им луткарску представу ,,Коњ и магарац" и даровали ручно рађене поклоне.
🤲🏻 Након завршене посете, ученици су се захвалили библиотексрима на гостопримству и обећали да ће поново посетити библиотеку.
🎩 Реализатори:
Јелена Недељковић
Миша Поповић
Више фотографија можете видети овде.
biblioteci u pohode2 Smallbiblioteci u pohode3 Small