"Сви треба да знају шта другарство значи, заједно смо и лепши и јачи"

svi treba da znaju sta drugarstvo znaci2 SmallДанас смо то још једном доказали. У оквиру рада Стручног тима за инклузивно образовање, а поводом обележавања Дана особа са инвалидитетом, организовали смо посету нашим другарима из ОШ "Смех и суза".
Волели бисмо да на лицима деце, баш као што је то било данас, увек сија само осмех. Наша заједничка активност била је израда беџева, а сви смо заиста уживали. Обострана је жеља да се ускоро поново видимо и дружимо. Сви смо једнаки и свима нам је потребно много љубави и пажње, то је наша порука.
Хвала на подршци ученицима осмог разреда, педагошком асистенту Наташи Петровић и наставницима Јелени Видановић, Маји Нешић, Бранки Виденовић, Милану Петковићу и Даниелу Петровићу.
Више фотографија на ФБ страни школе.

svi treba da znaju sta drugarstvo znaci3 Smallsvi treba da znaju sta drugarstvo znaci Small