Обавештење - Алексиначка гимназија-пријемни-припрема

downloadАлексиначка гимназија  обавештава родитеље и ученике осмог разреда основне школе да се због ванредног стања пријављивање ученика за полагање пријемног испита за упис у двојезично српско-руско одељење, обавља електронски путем веб пријаве која се налази на адреси https://prijavazaprijemni2020.mpn.gov.rs/

Пријављивање почиње у уторак 31.03.2020. а завршава се закључно са 07.04.2020.год.

За сва питања у вези пријављивања можете се обратити гимназији на број 0603010218 или директно слањем мејла министарству на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Све даље информацији можете пратити на сајту школе alexgim.rs  и на фејсбук станици школе Aleksinačka gimnazija и Hermes press.

Припремна настава за све заинтересоване ученике биће организована онлине, Заинтересовани ученици се могу јавити This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Молим вас да поставите обавештење на сајт ваше школе.

Унапред захваљујемо.

Здраво и срећно!