Књиге су опет у моди

knjige su opet u modi Small,,Доситејеве дане" наша школа обележила је пројектом ,,Књиге су опет у моди", чији је аутор Данијела Милчић Ђошић, наставница српског језика. Ово је била међушколска активност са ОШ ,,Јован Јовановић Змај" са Алексиначког рудника и са наставницом Маријом Петровић. Циљ пројекта био је да ,,оживимо" песму Пеђе Трајковића ,,Кад књиге буду умоди", да се међу децом развија љубав према књизи, да се деца креативно изразе, да покажу како замишљају најзанимљивији уџбеник, да осмисле књиге будућности, да докажу да су књиге и даље боље од друштвених мрежа. Рад на пројекту трајао је три недеље, у њему су учествовали ученици нижих и виших разреда. Завршна активност била је заједничка изложба дечјих радова поводом Дана школе.

Више фотографија на званичној ФБ страни школе!

knjige su opet u modi2 Smallknjige su opet u modi3 Small