Ученик и радник месеца марта

Ucenik meseca marta2 SmallМарт је месец када се одржава највише такмичења, а наши наставници и ученици су као и увек били вредни па резултати нису изостали.
Радник месеца је Данијела Милчић Ђошић за освојено прво место на књижевној смотри “Читалићи”, треће место на Општинском такмичењу из српског језика, друго место на литерарном конкурсу у Нишу као и за огледни час “Ој, Мораво”.
Ученик месеца је Матија Младеновић који је освојио прво место на књижевној смотри “Читалићи”, друго место на литерарном конкурсу у Нишу, похвалу на Окружном такмичењу из математике и друго место на Општинском такмичењу из историје.
Овог месеца је колектив наше школе доделио и посебну награду ученици Милијани Ристић, која је изборила пласман на Окружно такмичење рецитатора, али стицајем околности није могла да учествује.
Честитамо

Radnik meseca marta Small