❤️🧑‍🦳 БОГАТА ЈЕ КУЋА СВАКА УЗ РЕЦЕПТЕ СВОЈИХ БАКА 🧑‍🦳❤️

Recepti svojih baka SmallУ периоду од 20.2. до 20.4. учитељи наше школе укључили су се у пројектне активности везане за међународни пројекат посвећен љубави, поштовању и важним заједничким тренуцима проведеним са бакама. Пројекат под називом "Богата је кућа свака уз рецепте својих бака" имао је за циљ да деца покажу поштовање и захвалност својим бакама за несебичну љубав и пажњу коју им поклањају, а пројектне активности су захтевале испуњење два задатка: активност везана за баке (радионице са бакама у школи, дружење код куће уз учење како се плете, хекла, спремају колачи, старинске пите, уз разговор о бакином детињству, преношењу знања о обележавању обичаја за време празника, али и врло лепо прихваћене караоке са баком, па чак и хокеј са шареним јајима, лимбоденс, цртање и сликање са бакама, игре са бакама....и многим другим разноврсним активностима у којима су сви уживали) и прављење честитки за баке (поводом Дана жена, бакиног рођендана, Васкрса...).
Деца су показала колико им баке значе, баке су биле испоштоване, уважене и срећне што су део школског живота својих унука, а учитељи поносни на понашање и учинак својих ђака.
До учешћа у неком новом пројекту који ће нас опет све ујединити, велико браво за све! 👏👏👏
Више фотографија можете видети на ФБ страни школе.

🎩 Реализатори пројекта:
🩷 продужени боравак:
Ивана Алексић,
Мирјана Ђурђевић,
❤️ учитељи првог разреда:
Мирјана Станојевић,
Оливера Митић,
Оливера Павловић,
Милена Петровић,
🧡 учитељи другог разреда:
Миша Поповић,
Весна Станисављевић,