Од 21.4.2020. предметна настава радиће се преко платформе за учење на даљину - Microsoft Teams

ms teamsОд уторка, 21.4.2020. године предметна настава у ОШ "Вук Караџић" у Житковцу у потпуности прелази на рад преко платформе за учење на даљину - Microsoft Teams. За само неколико дана разредне старешине, наставници и ученици у великом броју приступили су овој платформи и кренули са радом. Неки наставници кренули и са видео конференцијским предавањима. Тренутно је овој платформи приступило око 80% наставника и ученика и очекује се да до краја распуста приступе и сви остали ученици који за то имају техничке могућности.

На овај начин, прихватили смо предлог ученика и од сада ће на једном месту моћи да добијају задатке и да их шаљу, што није био случај у самом старту наставе на даљину, јер је у исто време коришћено неколико начина за комуникацију и рад са ученицима.

Треба напоменути да је овој платформи приступило и неколико учитеља са својим ђацима.

Ми користимо прилику да још једном замолимо све родитеље да помогну својој деци да сви приступе овој платформи и да на лакши начин уче.

На овом ЛИНКУ се налази детаљно упутство са видео материјалом о платформи MICROSOFT TEAMS.